O nas

dowiedz się trochę

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, jednym z najlepiej ocenianych zarządców nieruchomości w Łodzi. Nasza firma została założona w roku 2006, pierwotnie jako jednoosobowa działalność, a od 2018 zaczęła funkcjonować jako spółka z o.o.

Wyróżnia nas to, że jako właściciele firmy bierzemy bezpośredni udział w zarządzaniu każdą nieruchomością, dzięki czemu z nami nie muszą obawiać się Państwo chaosu w przypadku zmiany osoby administratora lub księgowej. W swoich działaniach dbamy o najwyższe standardy, dzięki czemu cieszymy się z bardzo dobrych opinii mieszkańców. Znajduje to odzwierciedlenie w postaci pozytywnych ocen w internecie, a także – co jest dla nas niezwykłym powodem do dumy – w tym, że wiele nieruchomości związało się z nami dzięki poleceniu.

Ewa Tomaszewska-Grzanek

Prezes Zarządu

Radna Rady Miejskiej w Łodzi dwóch kadencji w latach 1994-2002, członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. W latach 2000-2003 wicedyrektor Administracji Nieruchomościami Łódź-Górna „Wschód”. W 2006 roku otworzyła działalność gospodarczą pod nazwą Consort Ewa Tomaszewska-Grzanek, którą prowadziła przez blisko dziesięć lat. Długoletnie i różnorodne doświadczenie skutkuje jej profesjonalnym podejściem do zarządzania nieruchomościami w specyfice łódzkiego rynku nieruchomości.

Anna Wójcik

Członek Zarządu

W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe „Rynek nieruchomości – Zarządzanie nieruchomościami”, a w 2011 roku uzyskała licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami o numerze 20576. W branży nieruchomości pracuje od 2011 roku, początkowo w Administracji Nieruchomościami Łódź-Bałuty „Bałuty Stare I”, następnie w powstałej z przekształcenia AN-ów Administracji Zasobów Komunalnych Łódź-Bałuty. W 2014 roku przeniosła się do prywatnej firmy zarządzającej, co pozwoliło jej na poszerzenie doświadczenia nabytego w administracji gminnej o doświadczenie związane z obsługą nieruchomości deweloperskich.

Emil Wójcik

Członek Zarządu

Jako zarządca nieruchomości pracuje od 2016 roku, początkowo w prywatnej firmie obsługując wspólnoty mieszkaniowe w budynkach deweloperskich i kamienicach. Dzięki studiom prawniczym oraz doświadczeniom nabytym podczas pracy w kancelariach prawnych, w których zajmował się głównie prawem cywilnym oraz prawem nieruchomości, w profesjonalny sposób podchodzi do różnorodnych problemów związanych z zarządzaniem nieruchomościami, prawami i obowiązkami właścicieli lokali czy też stosunkami cywilno-prawnymi.

Skip to content